Evet doğru yerdesin! Senin için çalışmayı bekleyen binlerce uzman var ve sen projeni eksiksiz teslim alıp, onay verene kadar site ödemeni güvence altında tutuyor. Evet biliyoruz projeni yaptırmak için sabırsızlanıyorsun ama önce biraz bilgi verelim.

Belkide hızlı bir başlangıç yapmak için MARKET bölümünde uzman üyelerimizin sergilediği işleri incelemelisin. İhtiyacına uygun olan hizmeti hemen sipariş verebilir ve sana özel çalışmanı hemen şimdi başlatabilirsin.

Sipariş Ver

Hizmet Teslim Edilsin
Ödemeni Onayla

Daha yüksek bütçeli ve özel çalışmalar için proje ilanı girebilir hemen teklifler toplamaya başlayabilirsin. Ayrıca proje ilanın onay alıp yayına girdikten sonra uzman profillerini inceleyerek, uygun gördüğün uzmanları projene teklif vermeye davet edebilirsin.

Uzmanlarla sistemimiz üzerinden mesajlaşabilir, proje detaylarını konuşabilir, proje bütçesi ve teslim süresi konusunda uzlaşmaya varabilirsin. Unutma! ödemelerin ve tüm işlemler site üzerinden gerçekleştiğinde %100 güvence altındasın. Bu aşamada site dışından ödeme talebinde bulunan uzmanları destek masasından bize bildir.

Projeni yaptıracağın uzman’a karar verdiğinde veya MARKET bölümünden bir hizmet satın aldığında, site havuz hesabına ödemeni yapman gerekiyor. Ödemen doğrudan uzman’a aktarılmaz, sen projeni eksiksiz teslim alana kadar havuz hesabında bekletilir. Böylece %100 güvenceyle sadece sonuca para ödersin.

Proje İlanınızı Gönderin
» Tamamen Ücretsiz «
Teklifler Gelsin Uygun Olanı Seçin
Seçtiğiniz Teklif Bedelini Havuz Hesabına Yatırın
Teslim Aldığınız Projeyi İnceleyin ve Onaylayın
Uzman'a Ödemeniz
Otomatik Yapılsın

İşlerin ile ilgili tüm aşamaları Projelerim sayfandan ilgili projenin yönetim bölümünden yapmalısın, böylece destek ekibimiz her hangi bir problemde size çok hızlı bir şekilde destek olabilir.


site dışından ödeme talep eden üyelikleri lütfen destek masasından bize bildirin. Sistemimiz dışından gerçekleşen projelerde güvence sağlanamamaktadır ve kurallarımıza aykırıdır.